Počas vianočných sviatkov som sa ako mávnutím prútika preniesol do detstva. Pod stromčekom som si našiel darček, ktorý ma skutočne potešil a rozžiaril očká ako malému dieťaťu.

Som kreatívec a pokiaľ sa mi dostane do rúk niečo zaujímavé a kreatívne, v momente to začínam skúmať a hrať sa s tým. Pozerám do darčekového balíčka a tam na mňa zrazu žmurká legendárnu stavebnicu MERKUR.

Som odpadol 😀

Ten kto to pozná, vie o čom hovorím, pretože táto úžasná kreatívna hra je skutočne mega. Pre mňa osobne je táto skladačka ešte lepšia, ako legendárne lego.

Stavebnica MERKUR patrí ku kreatívnym hrám, pretože si môžete postaviť to, čo chcete.

Kreativite sa medze skutočne nekladú.

Môj set stavebnice bol zameraný na lietajúce stroje – lietadlá alebo helikoptéry. Poviem vám, tento set som si želal už ako malý, no vtedy to bolo veeeeľmi ťažko dostať. Taká podpultovka.

Už počas prvých dní som sa pustil do skladania môjho stroja.

Postupne niečo začalo vznikať…

A hľa – toto je výsledok.

Stavebnica MERKUR a môj finálny stroj

Aj takáto v skutku obyčajná „detská“ hra dokáže človeka naštartovať a uvoľniť kreativitu v nás. Preto vrelo odporúčam zadovážiť si nejakú stavebnicu najmä ľuďom, čo niečo tvoria, píšu, či vymýšľajú.

Stavebnica MERKUR môže byž BOOST pre váš mozog a kreativitu.
Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

%d blogerom sa páči toto: